bilgi@thelifetenis.com

The Life Tenis Akademisi HAKKIMIZDA.

The Life Tenis Akademisi olarak vizyonumuz; evrensel dil olarak kabul ettiğimiz sporu, tenis aracılığı ile insanlara aşılamak, hayatlarına değer katan bir ekip olarak durmadan çalışmak, kendimizi ve sizi geliştirmeye devam etmektir.

Ülkemizde sporu, tenis aracılığı ile yaygınlaştırmak ve alışkanlık haline getirmek, sporun temel ilkelerini sizlere aşılayarak hayatınıza değer katmanızı sağlamak, sağlıklı yaşamın sporla birlikte hayatınıza girmesini sağlamak, her türlü spor ile ilgili sorularınızda sizlere rehberlik etmek ve doğru yolu göstermek, iş hayatınıza spor ve tenis çevresiyle katkıda bulunmak, çocuklarınızın tenis bursu alarak yurt dışında eğitim görmesine destek olmak ve onları en doğru teknik ile tenise başlatarak tenisi ve sporu sevdirmek, şehrin merkezinde kolay ulaşılabilir bir spor kulübünü 2. eviniz haline getirmek The Life Tenis Akademisi olarak amaçlarımızdan bazılarıdır.

The Life Tenis Akademisi; Şehrin kalabalığından, gürültüsünden uzak, The Life Sosyal Tesisleri içerisinde yer almaktadır. İçinde 3 Kapalı, 1 açık, 1 toprak tenis kortu, spor salonu, yüzme havuzu ve saunası bulunmaktadır.

.